LOVED BY GENERATIONS. CRAFTED BY YOU.
Ferrero visual

Specjalista ds. Magazynowania

Miejsce pracy: ​Belsk Duży​

Ferrero to firma rodzinna z prawdziwie postępową i globalną perspektywą oraz z kultowymi markami takimi jak Nutella®, Tic Tac®, Ferrero Rocher®, Raffaello®, Kinder Bueno® i Kinder Surprise®. Im bardziej uwielbiane są nasze marki, tym większy jest nasz zasięg globalny. Jesteśmy obecni w ponad 50 krajach, a nasze produkty są sprzedawane w ponad 170 krajach – Grupa Ferrero jest uwielbiana przez wiele pokoleń na całym świecie. Co jest sekretem naszego międzynarodowego sukcesu? 38,767 zaangażowanych pracowników, którzy z najwyższą troską i przy zachowaniu najwyższej jakości tworzą naszą działalność, karierę i nasze marki, z których jesteśmy dumni. Dołącz do nas i zostań jednym z nich.

Ferrero angażuje się w budowanie zróżnicowanej i zintegrowanej kultury, w której wszyscy pracownicy czują się dobrze, są doceniani oraz mają takie same możliwości. Wierzymy, że każdy z naszych pracowników jest na swój sposób utalentowany. Mając na uwadze osobowość oraz naturalne zdolności naszych pracowników, zapewniamy im z pokolenia na pokolenie, środki do osiągnięcia sukcesu osobistego i zawodowego, umożliwiając im odbycie wspólnej podróży z Ferrero. Różnorodność naszych talentów sprawia, że nasze środowisko pracy jest wielokulturowe, innowacyjne i wysoce satysfakcjonujące.

Główne zadania:

  • Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów;
  • Bieżąca współpraca z dostawcami usług magazynowych;
  • Monitorowanie dostaw;
  • Raportowanie;
  • Obsługa administracyjna;
  • Współpraca z magazynami w zakresie przepływu materiałów;
  • Monitorowanie, ocena i nadzór poziomów zapasów w magazynach.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie kierunkowe (np. logistyka, transport);
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze łańcucha dostaw;
  • Znajomość języka polskiego;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel w stopniu zaawansowanym);
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność, proaktywność w działaniu.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w dynamicznym zespole, w szybko rozwijającej się organizacji.
Requisition ID
45585
Job function
Kompleksowy Łańcuch Dostaw
Country
Poland
City
Belsk Duży