LOVED BY GENERATIONS. CRAFTED BY YOU.
Ferrero visual

Inżynier Procesów Przemysłowych

Miejsce pracy: ​Belsk Duży​

Belsk Duży k/Grójca

Ferrero to firma rodzinna o niezwykle postępowym światopoglądzie, do której należą takie kultowe marki jak Nutella®, Tic Tac®, Ferrero Rocher®, Raffaello®, Kinder Bueno® i Kinder Surprise®. Nasze marki zyskują na popularności, a wraz z nią zwiększa się nasz zasięg na świecie. Grupa Ferrero jest obecna w 55 państwach, a nasze produkty można kupić w ponad 170. Uwielbiają nas przedstawiciele różnych pokoleń na całym świecie. Na czym polega sekret naszego światowego sukcesu? Zawdzięczamy go naszym wiernym pracownikom, gdyż każda z zatrudnianych przez nas ponad 35 000 osób podchodzi do swojej pracy z niezwykłą troską i dba o najwyższą jakość naszych produktów, dlatego możemy być dumni z naszych marek i możliwości kariery zawodowej w naszej firmie. Również i Ty możesz dołączyć do tego grona.

Zakres obowiązków:

  • Śledzenie procesow: technologicznych , jakościowych,  dostaw i  zużycia mediów, oraz ich optymalizacji,
  • Analizowanie parametrów procesów oraz ich zależnosci,
  • Przekazywanie informacji dotyczących przekroczeń ustalonych parametrów,
  • Analiza danych z wielu obszarów zakładu oraz ich zależności,
  • Wspieranie operatorów w podejmowanych decyzjach .

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: ekonomiczne (Zarzadzanie Produkcją), techniczne (Inżynieria Produkcji lub pokrewne), matematyczne (Matematyka Stosowana),
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy  na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • Praca z komputerem  /Windows, Excel,  AutoCad, SAP/,
  • Analiza danych systemowych procesów biegnących na liniach produkcyjnych, procesów wymiany ciepła oraz procesow fizyko-chemicznych,
  • Znajomosć Lean Management wraz z wyznaczaniem kpi, obliczeniami wydajnosci i produktywności linii produkcyjnych,
  • Mile widziana znajomość procesow koordynacji projektu,
  • Otwartość na nowe zadania , szkolenia w nowych aplikacjach,
  • Analityczne myślenie, zdolność do jednoczesnego śledzenia wielu spraw,
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego,
  • Prawo jazdy,
  • Otwartość, systematyczność, zdecydowanie, umiejętność pracy w dużym zespole,
  • Doskonała organizacja pracy, duże zaangażowanie i chęć do pracy oraz samorealizacji.

Oferujemy:

  • Stosowne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych oraz szkoleń,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Requisition ID
26602