LOVED BY GENERATIONS. CRAFTED BY YOU.
Ferrero visual

Specjalista ds. Zewnętrznego Pakowania

Ferrero to firma rodzinna o niezwykle postępowym światopoglądzie, do której należą takie kultowe marki jak Nutella®, Tic Tac®, Ferrero Rocher®, Raffaello®, Kinder Bueno® i Kinder Surprise®. Nasze marki zyskują na popularności, a wraz z nią zwiększa się nasz zasięg na świecie. Grupa Ferrero jest obecna w 55 państwach, a nasze produkty można kupić w ponad 170. Uwielbiają nas przedstawiciele różnych pokoleń na całym świecie. Na czym polega sekret naszego światowego sukcesu? Zawdzięczamy go naszym wiernym pracownikom, gdyż każda z zatrudnianych przez nas ponad 35 000 osób podchodzi do swojej pracy z niezwykłą troską i dba o najwyższą jakość naszych produktów, dlatego możemy być dumni z naszych marek i możliwości kariery zawodowej w naszej firmie. Również i Ty możesz dołączyć do tego grona.

Ferrero angażuje się w budowanie zróżnicowanej i zintegrowanej kultury, w której wszyscy pracownicy czują się dobrze, są doceniani oraz mają takie same możliwości. Wierzymy, że każdy z naszych pracowników jest na swój sposób utalentowany. Mając na uwadze osobowość oraz naturalne zdolności naszych pracowników, zapewniamy im z pokolenia na pokolenie, środki do osiągnięcia sukcesu osobistego i zawodowego, umożliwiając im odbycie wspólnej podróży z Ferrero. Różnorodność naszych talentów sprawia, że nasze środowisko pracy jest wielokulturowe, innowacyjne i wysoce satysfakcjonujące.

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie linii z realizacji powierzonych zadań,
  • Kontrola i zapewnienie realizacji planów produkcyjnych zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi,
  • Optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych i surowców,
  • Uczestnictwo we wdrożeniach i zmianach związanych z produkcją,
  • Prace związane z ciągłym doskonaleniem procesów i maszyn pod kątem ich efektywności,
  • Koordynowanie prac związanych z co-packingiem.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Prawo jazdy;
  • Znajomość systemu MS Office;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP;
  • Doskonała organizacja pracy, duże zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku pracy,
  • Pracę w dynamicznym zespole w szybko rozwijającej się organizacji.
Requisition ID
24387-pl_PL